Opublikowano 24-06-2021 Dodał sp2mm

23 czerwca uczniowie klasy 8a wraz z wychowawczynią p. Karoliną Abramowską i p. wicedyrektor Beatą Araźną odwiedzili Centrum Młodzieżowe „Międzyczas”, miejsce stworzone przez młodzież dla młodzieży. Nasi uczniowie spotkali się z p. wiceburmistrz Elizą Bujalską, a moderatorzy opowiedzieli im o idei „Międzyczasu” i procesie jego powstawania. Uczniowie wzięli też udział w dyskusji i zabawach integrujących oraz dowiedzieli się, że „Międzyczas” to jedno z zaledwie trzech takich miejsc w Polsce. Na koniec ósmoklasiści mogli skorzystać z dostępnych w centrum atrakcji, m.in. zagrać w planszówki, cymbergaja i „piłkarzyki”. Zachęcamy młodych ludzi powyżej 13 roku życia do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca.

Karolina Abramowska

??