Podsumowanie pierwszego półrocza 2017/2018

Opublikowano 07-02-2018 Dodał sp2mm

Podsumowanie półrocza czas zacząć

Pierwsze półrocze roku szkolnego 2017/2108 już za nami. Przyszedł wreszcie czas na podsumowanie osiągnięć i przemyślenia. Z tej okazji w naszej szkole 31 stycznia odbył się apel, na którym podsumowano dotychczasowe dokonania edukacyjne uczniów.

Wśród 476 uczniów szkoły wyróżniło się 139 osób, co stanowi 29,2 % ogółu uczniów. I tak  w klasach czwartych jest ich 52, w klasach piątych – 34 , w klasach szóstych – 31, w klasach siódmych – 22. Uczniowie ci uzyskali średnią ocen ze wszystkich przedmiotów co najmniej 4,75 i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Oto oni:

Jurczak Marta VIIf 5,57 wzorowe
Rybałtowska Beata IVa 5,55 wzorowe
Pałgan Magdalena IVa 5,55 wzorowe
Szymońska Zofia IVb 5,55 wzorowe
Araźny Patryk Va 5,55 wzorowe
Sołowiej Amelia VIa 5,55 wzorowe
Pietrzak Maja VIb 5,55 wzorowe
Szymońska Marta IVb 5,45 wzorowe
Rutkowski Michał IVb 5,45 wzorowe
Adamczyk Julia IVg 5,45 wzorowe
Rutkowska Julia Va 5,45 wzorowe
Drzazga Klaudia Vb 5,45 wzorowe
Kurek Julia VIa 5,45 wzorowe
Pachnik Julia VIa 5,45 wzorowe
Sekular Ola VId 5,45 wzorowe
Stryczyński Bartosz VId 5,45 wzorowe
Gromek Aleksandra VIIb 5,43 wzorowe
Skarżyński Wiktor Va 5,4 wzorowe
Świerzewska Justyna IVd 5,36 wzorowe
Majchrzyk Maksymilian IVe 5,36 wzorowe
Kucharska Marta IVg 5,36 wzorowe
Jackiewicz Paweł Va 5,36 wzorowe
Marcisz Karina Va 5,36 wzorowe
Szostak Klaudia Va 5,36 wzorowe
Małecka Aleksandra VIa 5,36 wzorowe
Wrona Joanna VIIb 5,36 wzorowe
Dominowski Mikołaj VIIf 5,36 wzorowe
Szyc Michał VIIg 5,35 wzorowe
Kołak Izabela VIIg 5,29 wzorowe
Markiewicz Natalia IVb 5,27 bardzo dobre
Bartczak Martyna IVg 5,27 wzorowe
Powierża Aleksander Va 5,27 bardzo dobre
Sobolewski Kacper Vb 5,27 bardzo dobre
Bagińska Gabriela VIc 5,27 bardzo dobre
Mróz Kalina VIc 5,27 bardzo dobre
Kantorski Michał VId 5,27 wzorowe
Stankiewicz Iga VId 5,27 bardzo dobre
Dąbrowska Nikola VIb 5,2 bardzo dobre
Antosiewicz Weronika VId 5,2 bardzo dobre
Kuć Natalia IVa 5,18 bardzo dobre
Jackiewicz Jakub IVb 5,18 bardzo dobre
Malinowska Julia IVb 5,18 wzorowe
Czupryński Jakub IVd 5,18 wzorowe
Makarewicz Zofia IVd 5,18 wzorowe
Stelmach Szymon IVd 5,18 bardzo dobre
Strusińska Dominika IVd 5,18 wzorowe
Duciak Wiktoria IVg 5,18 wzorowe
Fabisiak Igor IVg 5,18 wzorowe
Kaczorek Michał IVg 5,18 wzorowe
Samborski Maksymilian IVg 5,18 wzorowe
Sobociński Hubert IVg 5,18 wzorowe
Dźwigała Alan Va 5,18 bardzo dobre
Cholewiński Oskar Vb 5,18 wzorowe
Markiewicz Marta Vb 5,18 wzorowe
Saganowska Michalina Vd 5,18 wzorowe
Szulc Krzysztof VIb 5,18 wzorowe
Marzejon Szymon VId 5,18 bardzo dobre
Płochocka Julia VIIc 5,14 wzorowe
Rogala Kacper IVa 5,09 wzorowe
Grabka Magdalena IVa 5,09 wzorowe
Kopacz Martyna IVb 5,09 bardzo dobre
Kucińska Martyna IVb 5,09 bardzo dobre
Nawrot Nikodem IVb 5,09 bardzo dobre
Obrębska Zuzanna IVb 5,09 bardzo dobre
Kloczkowski Tomasz IVc 5,09 bardzo dobre
Szylberg Anna IVc 5,09 bardzo dobre
Związek Oliwia IVe 5,09 wzorowe
Nowakowska Julia IVf 5,09 bardzo dobre
Bury Andrzej IVg 5,09 bardzo dobre
Mizgier Szymon IVg 5,09 wzorowe
Kudlak Karolina Va 5,09 wzorowe
Kowalewska Wiktoria Vb 5,09 wzorowe
Zychowicz Anna Vc 5,09 wzorowe
Deptuła Michał VIa 5,09 wzorowe
Odważna Weronika VIb 5,09 wzorowe
Olak Aleksandra VIc 5,09 bardzo dobre
Litwińska Aleksandra VId 5,09 wzorowe
Jarzyna Mikołaj VIIf 5,07 wzorowe
Leśniak Milena VIIf 5,07 bardzo dobre
Wojtas Weronika VIIg 5,07 wzorowe
Zalewski Filip VIIg 5,07 wzorowe
Zalewski Mikołaj IVa 5 wzorowe
Bogucka Joanna IVc 5 bardzo dobre
Boguscka Julia IVc 5 bardzo dobre
Kauwa Julia IVe 5 bardzo dobre
Dobosz Julia IVf 5 bardzo dobre
Gumowska Agata IVf 5 wzorowe
Król Klaudia IVg 5 bardzo dobre
Czernicka Anna Va 5 wzorowe
Kulma Magdalena Va 5 wzorowe
Piętka Szymon Va 5 bardzo dobre
Gałązka Jakub Vc 5 wzorowe
Fabisiak Nikola VId 5 wzorowe
Gajowiak Karolina VId 5 wzorowe
Świerlikowska Lena VIIb 4,93 wzorowe
Grudziński Maciej VIIf 4,93 bardzo dobre
Kluczek Julia VIIg 4,93 wzorowe
Kruk Weronika IVb 4,91 bardzo dobre
Kulma Helena IVb 4,91 wzorowe
Turkowski Kamil IVc 4,91 wzorowe
Szubert Zofia Va 4,91 wzorowe
Kołodziejczyk Gabriela Vb 4,91 wzorowe
Kulisz Zuzanna Vb 4,91 wzorowe
Szczotkowski Karol Vb 4,91 bardzo dobre
Łokietek Martyna Vc 4,91 wzorowe
Budzyła Grzegorz Vd 4,91 bardzo dobre
Rawska Urszula Vd 4,91 bardzo dobre
Gilniewska Julia VIa 4,91 wzorowe
Mizgier Marta VIa 4,91 bardzo dobre
Fuks Michał VIc 4,91 bardzo dobre
Sadowska Kaja VIc 4,91 bardzo dobre
Woźniak Daria VIc 4,91 wzorowe
Andrzejczak Jakub VId 4,91 bardzo dobre
Balasińska Angelika VIIc 4,86 wzorowe
Permiakova Daria IVa 4,82 wzorowe
Bogusz Dominika IVa 4,82 bardzo dobre
Łokietek Karolina IVa 4,82 wzorowe
Wójcik Weronika IVb 4,82 bardzo dobre
Ulicki Jakub IVc 4,82 bardzo dobre
Litwiński Michał IVd 4,82 wzorowe
Białucha Maja IVf 4,82 bardzo dobre
Jóźwiak Mateusz Va 4,82 bardzo dobre
Krakowiak Jakub Va 4,82 bardzo dobre
Bała Piotr Vb 4,82 bardzo dobre
Kalinowska Aleksandra Vb 4,82 wzorowe
Góras Mikołaj Vc 4,82 wzorowe
Topczewska Karolina Vc 4,82 wzorowe
Pazdyka Ewa Vd 4,82 bardzo dobre
Roman Maksymilian VIa 4,82 wzorowe
Sitnicka Alicja VIc 4,82 bardzo dobre
Skorys Wiktoria VIc 4,82 bardzo dobre
Kantorska Amelia VId 4,82 wzorowe
Błaszczyk Łukasz VIIb 4,79 wzorowe
Drewniak Mateusz VIIb 4,79 wzorowe
Owczarska Weronika VIIf 4,79 wzorowe
Fiertek Magdalena VIIf 4,79 wzorowe
Faber Adam VIIg 4,79 bardzo dobre
Porębska Julia VIIg 4,79 wzorowe
Dula Sebastian VIIh 4,79 bardzo dobre

Strona 1 z 11
Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

BIP

RODO

Jadłospis

Akademia Khana

Akademia, która pomoże

Ci w nauce!

Konkursy
Konkurs Sudoku