Mińsk Mazowiecki 05.04.2019

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Przypominam,  że  pracownicy  Zespołu  Szkolno-Przedszkolnego  nr 1 w Mińsku Mazowieckim podjęli decyzję o przystąpieniu do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej pracowników oświaty. W związku z tym, że udział w strajku zapowiedziała większość nauczycieli, a strajk ma polegać na całkowitym powstrzymaniu się od obowiązków pracowniczych, Zespół w dniach od 8 kwietnia do odwołania będzie funkcjonował w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na fakt, że niedopuszczalne jest prowadzenie jakichkolwiek zajęć bez nadzoru upoważnionej do tego osoby, placówka nie będzie miała możliwości realizacji w tym czasie zadań edukacyjnych i opiekuńczo –wychowawczych.

W związku z powyższym bardzo proszę Państwa o wyrozumiałość i pomoc poprzez zorganizowanie w tym czasie opieki dla własnych dzieci.

Powyższa informacja została sporządzona zgodnie ze stanem wiedzy na dzień 5 kwietnia 2019r. O wszystkich zmianach w tym zakresie będą Państwo informowani na bieżąco.

Sławomir Domański

Dyrektor Zespołu

List Mazowieckiego Kuratora Oświaty dot. strajku nauczycieli.

list do rodziców strajk

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Informuję, że pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim podjęli decyzję o przystąpieniu do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej pracowników oświaty. W związku z tym, że udział w strajku zapowiedziała większość nauczycieli, a strajk ma polegać na całkowitym powstrzymaniu się od obowiązków pracowniczych, szkoła w dniach od 8 kwietnia 2019 r. do odwołania będzie funkcjonowała w ograniczonym zakresie.

Powyższa informacja została sporządzona zgodnie ze stanem wiedzy na dzień 3 kwietnia 2019 r. O wszystkich zmianach w tym zakresie będą Państwo informowani na bieżąco.

Sławomir Domański

Dyrektor Zespołu

Zmiany w organizacji pracy w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Mińsku Mazowieckim

w okresie rekolekcji wielkopostnych w dniach 12, 13 i 14 marca 2018 r.

• Świetlica szkolna będzie czynna od godziny 7.15 do godziny 17.00.
  • Obiady dla chętnych uczniów będą wydawane w godzinach 12.00- 13.00 (uczniowie uczęszczający na świetlicę zgłaszają chęć spożywania obiadów do wychowawców świetlicy, pozostali uczniowie do pani intendentki w terminie do środy 7 marca 2018 r.)
Ogłoszenie dla rodziców i uczniów klas VI

Dnia 15 marca 2018 r. o godz. 13.30 w sali gimnastycznej nr 1 odbędzie się losowanie klas, które od 1 września 2018 r. będą realizować obowiązek szkolny w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim.

Na spotkanie zapraszamy rodziców i uczniów klas VI.