Opublikowano 17-10-2020 Dodał sp2mm

Dnia 13 października uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej – święto całej społeczności szkolnej.

Z tej okazji zaprezentowaliśmy przez radiowęzeł program przygotowany przez p. Wioletę Żytkowicz, p. Karolinę Abramowską i p. Urszulę Sitnicką przy wsparciu klas IVc, VIIIa i VIIId.

Na korytarzach pojawiły się okolicznościowe dekoracje i tematyczne wierszyki o nauczycielach. Uczniowie mogli też obejrzeć wykonane przez uczniów na konkurs portrety wychowawców.

Pragniemy raz jeszcze złożyć żyć serdeczne życzenia nauczycielom, uczniom i wszystkim pracownikom naszej szkoły. Życzymy, aby praca, którą Państwo wykonujecie, była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością Państwa wychowanków i ich rodzin. Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzymy zdrowia, zadowolenia i satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

??