Opublikowano 04-01-2018 Dodał Administrator

Uczniowie klasy III c zapragnęli w tym roku relacjonować ważne imprezy oraz uroczystości, które zorganizowano na terenie szkoły.

Opisali wydarzenia z początku roku szkolnego.

Oto ich dzieła.

 

W poniedziałek 4 września odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego. Na początku spotkaliśmy się w naszej klasie, gdzie przywitała nas Pani wychowawczyni. Otrzymaliśmy plan lekcji, rozmawialiśmy o regulaminie klasy oraz o tym, co nas czeka w III klasie. Nauczyliśmy się też śpiewać piosenkę o szkole. Później poszliśmy na uroczysty apel, na którym było przedstawienie oraz przemowa Pana dyrektora.

Mikołaj Królak

Dnia 04.09.2017r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/ 2018. O godzinie 11.30 nasza klasa III c, wypoczęta i pełna energii po wakacjach, spotkała się w sali 104 z  wychowawczynią p. Teresą Romaszek, aby powitać nowy rok szkolny oraz omówić sprawy organizacyjne. Następnie, wraz z koleżankami i kolegami, udaliśmy się na salę gimnastyczną. Na uroczystym apelu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/ 2018 spotkali się dyrekcja, z panem dyrektorem Sławomirem Domańskim na czele, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie las II i III.

Karina Giers

Dnia 4 września odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego. Na początku spotkaliśmy się z wychowawczynią i poznaliśmy dwóch nowych uczniów, którzy będą chodzili do naszej klasy. Serdecznie przywitaliśmy ich wesołą piosenką. Następnie udaliśmy się na apel, który odbywał się w sali gimnastycznej. Gospodarzami byli uczniowie klasy III g oraz II a. Wprowadzono sztandar szkoły, następnie zaśpiewaliśmy Mazurek Dąbrowskiego. Zaraz potem dyrektor opowiadał o nowym roku szkolnym. Po apelu wróciliśmy do domów.

Zuzanna Łukaszczyk

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/ 2018.
4 września, o godzinie 9.00 występowałem dla pierwszych klas. Po tym apelu poczekałem na spotkanie z wychowawczynią. Gdy weszliśmy, wraz z rodzicami, do naszej klasy, powitała nas wychowawczyni. Pani Teresa Romaszuk poinformowała nas, że jeden z uczniów, Dominik opuścił klasę w związku z przeprowadzką do Warszawy. Następnie przedstawiła nam nowych uczniów: Amelkę i Piotrka, których powitaliśmy piosenką. Potem Pani dała Piotrkowi plany lekcji do rozdania dzieciom, omówiła plan wraz z listą przyborów szkolnych, niezbędnych w trzeciej klasie. Pani przeczytała nam również Kodeks Ucznia, którego wysłuchanie pokwitowaliśmy naszym imieniem i nazwiskiem. Na zakończenie zaśpiewaliśmy kolejną piosenkę i poszliśmy na apel. Na sali gimnastycznej Pan Dyrektor wszystkich powitał i przedstawił nauczycieli. Wniesiony został sztandar szkoły. Odśpiewaliśmy hymn narodowy. Na drugiej części apelu obejrzeliśmy występy uczniów z innych klas. Po wyprowadzeniu sztandaru rozeszliśmy się do domów.

Jakub Gromek

Gratulujemy umiejętności i życzymy wytrwałości.