Opublikowano 11-03-2019 Dodał sp2mm

Kochani przed Nami ogromna szansa na wygranie koncertu
MAJKI JEŻOWSKIEJ  Ambasadorki Dobrej Woli UNICEF
TAK!!!!!
Koncert Majki Jeżowskiej jest w naszym zasięgu!!!
WYSTARCZY TYLKO:  wziąć udział w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę  projektu „Wszystkie Kolory Świata V”

• Wymagane jest aktywne konto na Facebooku.
  • Trzeba zalogować się na swoje konto i wejść w aplikacje konkursową:
    www.wszystkiekoloryswiata.pl
  • Wyszukać w galerii laleczkę reprezentującą naszą placówkę np. po nazwie miejscowości.
  • Zdjęcie w galerii będzie podpisane nazwą  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Mińsku Mazowieckim.
  • Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem.
  • Głos można oddać tylko po powiększeniu zdjęcia laleczki.
  • Każdy użytkownik może oddać tylko 1 głos na wybraną laleczkę.

KONKURS WYGRYWA PLACÓWKA, NA LALECZKĘ KTÓREJ ZOSTANIE ODDANYCH NAJWIĘCEJ GŁOSÓW!!!

Zachęcamy do głosowania wszystkich chętnych: dzieci, rodziców, ciocie, wujków, babcie, dziadków, znajomych…

Każde kliknięcie – oddanie głosu, przybliża nas do udziału w wyśmienitym koncercie Majki Jeżowskiej.                    Głosowanie rozpoczyna się 11.03.2019 r. (od godz. 11.00)   i potrwa do 15.03.2019 r. (do godz. 11.00)

Ogłoszenie wyników konkursu: 15.03.2019 r. po zamknięciu głosowania.
plakat_wszystkie_kolory_swiata