Opublikowano 17-02-2019 Dodał sp2mm

Osoby zainteresowane konkursem prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wszelkimi dokumentami potrzebnymi do wzięcia udziału.
Regulamin zał. 1 formularz zgłoszenia zał. 2 protokół zał. 3 dziecko wizerunek zał. 4 dziecko przetwarzanie zał. 5 nauczyciel przetwarzanie zał. 6 nauczyciel wizerunek

Wyniki IV Powiatowego Konkursu Matematycznego „Mistrz Sudoku” roku szkolnego 2019/2020

W związku ze stanem epidemii w Polsce informujemy, że II etap IV Powiatowego Konkursu Matematycznego Mistrz Sudoku dla klas czwartych szkół podstawowych nie odbędzie się. Sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa, w tym działania podejmowane w celu jej zapobiegania i zwalczania, uniemożliwiają przeprowadzanie II etapu konkursu. Jednocześnie informujemy, że organizatorzy przedsięwzięcia podjęli decyzję o rozstrzygnięciu konkursu na poziomie I etapu.

Oto laureaci:

I miejsce - Jan Kluczek - Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Mińsku Mazowieckim

II miejsce – Hanna Boratyńska - Szkoła Podstawowa w Cisiu

III miejsce – Krzysztof Kulka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za duże zainteresowanie konkursem.

Nauczyciele matematyki
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim