Zapisy do świetlicy 2021/2022

W dniach 24.05. - 18.06.2021 r. odbędzie się rekrutacja do świetlicy szkolnej na rok 2021/2022 drogą elektroniczną. Karta dostępna jest na stronie szkoły w zakładce świetlica.

Prosimy o wydrukowanie i  rzetelne wypełnienie karty zgłoszenia w wersji Word.

Wypełniony skan w wersji Word należy wysłać na adres mailowy świetlicy: swietlica@zsp1mm.pl

W tytule wiadomości mailowej należy wpisać poniższą treść:

Rekrutacja_świetlica_imię i nazwisko dziecka, klasa dziecka w przyszłym roku szkolnym

Kwalifikacja uczniów do świetlicy odbywać się będzie na podstawie kart zgłoszeń wypełnionych przez rodziców /opiekunów prawnych/.

Na każdy rok szkolny należy złożyć nową kartę.

Wszyscy rodzice, którzy po raz pierwszy zgłaszają dziecko do świetlicy mają obowiązek zapoznania się z Regulaminem Świetlicy. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej szkoły w zakładce świetlica.

Lista uczniów przyjętych do świetlicy na rok szkolny 2021/2022 zostanie opublikowana na stronie szkoły w zakładce świetlica w dniu 21.06.2021r.

Lista dzieci z klas 1 - 3 przyjętych do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022

kliknij i pobierz regulamin aby pobrać regulamin świetlicy

Regulamin świetlicy. doc