Opublikowano 04-04-2018 Dodał sp2mm

Pod koniec marca uczniowie Dąbrówki oglądali spektakl „Psoty nie z tej ziemi”.  Spotkali się ze specjalistami od psot, które przywędrowały wprost z Krainy Bajek. Zachowania bajkowych postaci były tak niefrasobliwe oraz niebezpieczne, że przysłano ich do krainy dzieci. Tu, wspólnie z dziećmi, zastanawiały się jak postępować bezpiecznie na drodze, placu zabaw czy w szkole. Wspólnie z uczniami Dwójki uczyły się także właściwych zachowań w relacji z dorosłym i nieznajomym człowiekiem.  Wspólnie też poznawały, jak bezpiecznie korzystać z komputera, telefonu komórkowego oraz internetu. Edukacyjna, profilaktyczna podróż była niezwykle udana i pełna humorystycznych przygód oraz zwrotów akcji.

p. Teresa Romaszuk