Opublikowano 26-05-2020 Dodał sp2mm

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że od dnia 25 maja 2020 r.,  odbywać się będą, na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim, konsultacje dla uczniów klas VIII, a od 1 czerwca 2020 r. dla uczniów klas 4-7.

Rodzice, którzy zdecydują się na udział swoich dzieci w konsultacjach z nauczycielami poszczególnych przedmiotów zobowiązani są do wypełnienie deklaracji udziału (załącznik nr 1) i o,  zapoznania się z zarządzeniem dyrektora umieszczonym na stronie internetowej szkoły oraz podpisania poniższych dokumentów. Konsultacje odbywać się będą w grupach do 5 osób. Mogą brać w nich udział tylko uczniowie zdrowi.

Uczniowie biorący udział w konsultacjach bezwzględnie muszą zapoznać się z ww. zarządzeniem i przestrzegać zasad bezpieczeństwa tam zawartych.

Uczniowie zgłaszają się na zajęcia do nauczyciela przedmiotu z co najmniej 2 dniowym wyprzedzeniem

Jednocześnie przypominamy, że uczniowie cały czas mogą korzystać z konsultacji online.