Opublikowano 04-04-2022 Dodał sp2mm

Wyniki V Powiatowego Konkursu Matematycznego „Mistrz Sudoku” dla uczniów  klas czwartych:

I miejsceOliwia Barczak, Publiczna Szkoła Podstawowa w Siennicy

II miejsceWojciech Woźnica, Szkoła Podstawowa w Górkach

III miejsceKlaudia Kowalczyk, Szkoła Podstawowa w Górkach

Wyróżnienia: Lena Lesińska, Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim

Milena Gutkowska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim
                       Liwia Błażejczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulejówku

GRATULUJEMY!

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 13 czerwca 2022 r. o godz. 13:00            w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Mińsku Mazowieckim, sala 112.

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu  V Powiatowego Konkursu „Mistrz Sudoku”

V POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

MISTRZ SUDOKU”

DLA UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH

Serdecznie zapraszamy do udziału w V Powiatowym Konkursie MatematycznymMISTRZ SUDOKU” dla uczniów klas czwartych szkoły podstawowej.

1. Organizatorem powiatowego konkursu MISTRZ SUDOKU” dla uczniów klas czwartych jest Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Mińsku Mazowieckim.

2. Konkurs jest adresowany do uczniów klas czwartych szkół podstawowych powiatu mińskiego.

3. Cele konkursu:

• kształtowanie umiejętności logicznego myślenia, przewidywania, analizy i dedukcji;

• popularyzowanie łamigłówek liczbowych wśród dzieci;

• kształtowanie właściwej postawy we współzawodnictwie.

1. Karty zgłoszeniowe ( zał. nr 1) z deklaracją uczestnictwa w konkursie należy przesłać do dnia 13.04.2022 r. na adres mistrzsudoku@onet.pl. Wzór karty zgłoszeniowej w formie elektronicznej zamieszczony jest na stronie internetowej szkoły: sp2mm.pl

2. Etap szkolny konkursu odbędzie się 27.04.2022 r.

W pierwszym etapie każdy z uczniów otrzymuje arkusz pracy, który składa się z 8 łamigłówek sudoku. Rozwiązanie łamigłówki polega na wypełnieniu planszy cyframi od 1 do 4 lub od 1 do 6 lub od 1 do 9 w ten sposób, aby w tym samym wierszu, w tej samej kolumnie oraz w każdym sektorze 2 x 2 lub 2 x 3 lub 3 x 3 oznaczonym pogrubioną linią nie powtórzyła się dwa razy ta sama cyfra.

Czas pisania 45 minut. Zadania i klucz odpowiedzi zostaną przesłane na adres e-mail podany w karcie zgłoszenia 26.04.2022 r. do godziny12:00. Protokół z etapu szkolnego (zał. nr 2) z wynikami wszystkich uczestników należy przesłać do 6.05.2022 r. na adres mistrzsudoku@onet.pl

Do II etapu zakwalifikuje się 50 osób z największą liczbą punktów. Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły www.sp2mm.pl dnia 12.05.2022 r.

1. II etap Konkursu odbędzie się dnia 18.05.2022 r. o godzinie 8:30 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Mińsku Mazowieckim ul. Dąbrówki 10.

• Uczniowie przybywają pod opieką nauczycieli lub rodziców (około godz. 8:00).

• Każdy uczeń powinien posiadać legitymację szkolną, przybory do pisania, obuwie na zmianę oraz zgodę rodzica z czytelnym podpisem na przetwarzanie danych osobowych (zał. nr 3) i zgodę rodzica z czytelnym podpisem na wykorzystanie wizerunku dziecka (zał. nr 4).

Informacje o uzyskanych przez uczniów danej szkoły wynikach II etapu Konkursu zostaną przekazane pocztą elektroniczną w terminie do 10.06.2022 r. Lista laureatów zostanie zamieszczona na stronie internetowej: sp2mm.pl.

1. Wgląd w prace konkursowe i zgłoszenie ewentualnych zastrzeżeń możliwe jest w ciągu tygodnia od otrzymania wyników konkursu.

2. Organizator przewiduje nagrody dla laureatów (1, 2 i 3 miejsce). Uroczyste spotkanie z laureatami odbędzie się w czerwcu 2022 r., na które osoby zainteresowane zostaną zaproszone.

3. Wszystkie prace konkursowe oraz prawa autorskie przechodzą na własność Organizatora. Udział w konkursie jest jednocześnie zgodą na filmowanie, fotografowanie oraz bezpłatną publikację prac.

4. Administratorem Państwa danych osobowych jest Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 z siedzibą w Mińsku Mazowieckim ul. Dąbrówki 10, reprezentowany przez dyrektora Sławomira Domańskiego, nr tel.: 25 758 25 44, e-mail: zsp1mm@zsp1mm.pl.

Z inspektorem ochrony danych osobowych można się kontaktować drogą e-mailową pod adresem iod@zs4mm.edu.pl lub telefonicznie 25 7585611 wew. 212.

Państwa dane będą przetwarzane w celu realizacji konkursu oraz możliwości uczestnictwa w nim.

Pełna treść klauzuli informacyjnej, zawierająca wszelkie informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (dalej „RODO”), dostępna jest na stronie internetowej zsp1mm.pl

Nauczyciele matematyki Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim

zał. 1 formularz zgłoszenia

zał. 2 protokół etapu szkolnego