Opublikowano 09-12-2018 Dodał sp2mm

Wzorem lat ubiegłych serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji „Góra Grosza”, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.

Celem, na który zbierane są monety, jest pomoc dzieciom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich biologicznych rodzinach. Pośrednim, ale równie ważnym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie uczniom, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

„Usypmy” górę grosza i wspomóżmy dzieci, które czekają na naszą pomoc!

Zbiórka w klasach trwa do 2 stycznia 2019 r.

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.”

Każdy grosz jest na wagę złota! Zachęcamy wszystkich do hojnego wsparcia zbiórki.

Koordynatorki akcji na terenie Szkoły: Agnieszka Skalska, Ewa Serafin, Renata Miszczak