[metaslider id="16"]
Pedagog i psycholog

Opublikowano 03-02-2021 Dodał Administrator

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice

od wielu lat tworzymy w naszej szkole zespół pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Codziennie staramy się pomagać dzieciom w różnego rodzaju problemach: wychowawczych, dydaktycznych, rówieśniczych. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne, a także konsultacje  i warsztaty dla rodziców.

Zapraszamy do kontaktów z nami przez dziennik elektroniczny, na platformie Teams oraz przez telefon (758 25 44, w. 105). Istnieje również możliwość osobistego kontaktu, po wcześniejszym umówieniu.

W naszej zakładce zamieściłyśmy zbiór artykułów, które pisałyśmy dla Państwa w pierwszym okresie pandemii. Pogrupowałyśmy je w trzy bloki: ,, Co nieco o wychowaniu’’,  ,,Rozwój dziecka’’ i przeznaczony dla uczniów klas starszych cykl ,,Jak się uczyć, żeby się nauczyć’’. Mamy nadzieję, że zawarte w nich wskazówki i informacje, okażą się pomocne.

Katarzyna Gańko – pedagog

Anna Mroczek – pedagog

Elżbieta Mikulska – psycholog

Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

Pierwszaki 2022/2023
100-lecie Szkoły Podstawowej nr 2 1921-2021

600 -lecie Miasta Mińsk Mazowiecki

XVIII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI I POEZJI OBCOJĘZYCZNEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI