Opublikowano 24-05-2021 Dodał sp2mm

Informacja dotycząca podręczników

We wrześniu uczniowie otrzymują darmowe podręczniki i ćwiczenia do zajęć edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego. Podręczniki są własnością szkoły, wypożyczone zostaną na rok każdemu dziecku. Ćwiczenia będą przekazywane bez obowiązku zwrotu.

Podręcznik do religii rodzice kupują samodzielnie;

Tytuł podręcznika: W imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego

Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa

Sierpniowe spotkanie

1. 25 sierpnia 2022 r. /czwartek/ -
  • godzina 10.00 - wywieszenie list uczniów klas I,

Aby zminimalizować stres  i ułatwić adaptacje w nowym środowisku proponujemy wszystkim pierwszoklasistom udział w zajęciach integracyjnych.

• godzina 14.00 – spotkanie integracyjne wychowawców klas I z uczniami i ich rodzicami w salach lekcyjnych.

Informacja dla Rodziców uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2022/2023

21 czerwca 2022 r. (wtorek) o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej nr 1 w obiekcie sportowym odbędzie się  spotkanie rodziców uczniów zakwalifikowanych do klas pierwszych z dyrekcją szkoły, wychowawcami klas pierwszych, kierownikiem świetlicy szkolnej, pedagogami, psychologiem, logopedą, nauczycielami religii i języka angielskiego