Opublikowano 08-11-2023 Dodał sp2mm

Pod koniec października, w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość Pasowania na Świetliczaka. Podczas spotkania pierwszoklasiści już oficjalnie dołączyli do grupy „Świetliczaków”. Jednak, aby to się mogło wydarzyć uczniowie musieli pomyślnie wykonać kilka zadań, z czym poradzili sobie wzorowo. Pierwszaki bardzo chętnie uczestniczyły w różnych zabawach, rozwiązywały quizy, zagadki, a także zaśpiewały jesienną piosenkę, po czym złożyły „podpis” w postaci odcisku swojego palca. Następnie odbyła się część oficjalna czyli ślubowanie, a po nim pasowanie, którego dokonał Pan Dyrektor Sławomir Domański oraz Pani Kierownik świetlicy Mariola Głuchowska. Na pamiątkę każdy „Świetliczak” otrzymał specjalną przypinkę.

Gratulujemy!

Mariola Głuchowska,