Opublikowano 05-12-2023 Dodał sp2mm

23 listopada w naszej szkole odbyło się przedstawienie patriotyczne pt. „Śladami Orła”. Uczniowie razem z Pyzą i Jasiem Wędrowniczkiem wyruszyli na wędrówkę po Polsce. Ich przewodnikiem był Orzeł Biały – symbol naszej ojczyzny. Razem z nim odwiedzili różne zakątki naszego kraju m. in Tatry, gdzie poznali Górala, Sądecczyznę, gdzie spotkali małą dziewczynkę z jej bratem  a także Kraków, po którym oprowadzał ich Smok Wawelski. Swoją podróż zakończyli w Warszawie, w której spotkali Warszawską Syrenkę i Bazyliszka.

Małgorzata Bogusz