Opublikowano 22-02-2024 Dodał sp2mm

19 lutego w sali gimnastycznej naszej Szkoły odbyła się debata z udziałem kandydatek do Młodzieżowej Rady Miasta Mińsk Mazowiecki. Uczniowie klas 7 i 8 mieli możliwość zadania Antoninie Wilk, Julii Sarnie oraz Aleksandrze Brodackiej przygotowanych pytań. Kandydatki odpowiadały wyczerpująco oraz przedstawiały swoje pomysły na zmiany w Mińsku Mazowieckim. Była to doskonała okazja, aby poznać poglądy dziewczyn i proponowane rozwiązania problemów zauważonych przez uczniów, które mogą wpływać na rozwój naszego miasta. Byliśmy dobrze przygotowani do debaty przedwyborczej, której zasady omawialiśmy na lekcjach wiedzy o społeczeństwie i historii. To doskonałe przygotowanie do wyborów, gdy staniemy się pełnoletni.

Julia Soćko z klasy 8a