Opublikowano 22-02-2024 Dodał sp2mm

Dnia 20 lutego w naszym mieście odbyły się pierwsze wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Szkoła Podstawowa nr 2 była jednym z okręgów wyborczych. Wszyscy uczniowie, którzy w dniu wyborów ukończyli 13 lat mieli prawo oddania głosu na jedną z trzech kandydatek: Aleksandrę Brodacką, Julię Sarnę oraz Antoninę Wilk, uczennice klasy 7c.

W wyniku wyborów, reprezentantką naszej społeczności szkolnej w Młodzieżowej Radzie Miasta została Antonina Wilk, która otrzymała, aż 71 głosów. Życzymy Tosi wytrwałości, satysfakcji z nowej funkcji oraz owocnej pracy, która przyniesie pozytywne efekty dla młodych ludzi w naszym mieście.

Pełna informacja o wynikach wyborów jest dostępna pod adresem: https://www.minsk-maz.pl/1309,aktualnosci-luty-2024?tresc=28208&fbclid=IwAR0T_i7HaVcEcIDt4X8Cm3FB_lzjV4cAMPnASjK4vkNuxGKHTp-DoJMc9m0

Opiekunki SU

Karolina Abramowska