Opublikowano 05-03-2024 Dodał sp2mm

W dniu 26.02.2024 klasy I-III wybrały się na do Kina Muza na przedstawienie pt. Baśniowe granie. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały spektakl, który dotyczył bardzo ważnej sfery, mianowicie spędzania czasu wolnego. Wychowankowie mogli utrwalić informację dotyczące bezpiecznego korzystania z urządzeń elektronicznych takich jak tablet, telefon czy też komputer. Podczas spektaklu zostały także poruszone tematy takie jak: ilość czasu spędzana przy urządzeniach elektronicznych oraz samodyscyplina i umiar. Dzięki ciekawej grze aktorskiej dzieci włączały się do przedstawienia co było dla nich bardzo ciekawym doświadczeniem.

Żaneta Karwowska