Opublikowano 17-10-2024 Dodał sp2mm

17 października 2024 r. uczniowie klasy 7 d wraz z opiekunem Szkolnego Klubu Europejskiego Mileną Jałochą wzięli udział w konferencji poświęconej demokracj lokalnej w Mińsku Mazowieckim. W dyskusji otwierającej spotkanie wysłuchaliśmy zaproszonych gości: panią profesor Martę Witkowską, p. Monikę Prus, p. Magdalenę Mól oraz najmłodszego uczestnika- Bartłomieja Kulmę. Po panelu dyskusyjnym wzięliśmy udział w warsztacie w formule WORD CAFE, w którym zostały pogłębione tematy związane z zaangażowaniem obywatelskim w Mińsku Mazowieckim. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie #Europe Direct we współpracy z Urzędem Miasta Mińsk Mazowiecki.

Milena Jałocha