Opublikowano 29-10-2018 Dodał sp2mm

Coroczne przedstawienie z okazji Dnia Papieskiego odbyło się w środę 24.10.2018r. Montaż słowno-muzyczny poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II w XVIII Dzień Papieski odbył się pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”.Uczniowie poprzez recytację, krótkie przedstawienie pt. „Serce Ojca” i piękny śpiew oddali hołd Wielkiemu Polakowi – naszemu kochanemu Papieżowi. Młodzi artyści skłonili widzów do refleksji nad przypowieścią”Miłosierny Ojciec”, zachęcali byśmy zmieniali nasze życie i potrafili wybaczać, kochać nie za coś, ale pomimo wszystko. Całość dostarczyła zebranym wielu wzruszeń.
Przygotowaniem uczniów z klasy IV E i V B do występu zajęły się panie Justyna Pawłowska i Maria Zagórska.
Napisała Justyna Pawłowska