Opublikowano 29-03-2019 Dodał sp2mm

W czwartkowe (28.03) słoneczne przedpołudnie odbyły się finałowe zmagania międzypowiatowych igrzysk szkół podstawowych w piłce nożnej dziewcząt. Finałowe zawody były zwieńczeniem ciężkiej pracy dziewcząt, ponieważ żeby do nich dotrzeć trzeba było przejść długą drogą eliminacyjną. W finałach, które odbyły się w naszej szkole, dziewczęta zagrały świetne zawody i nie dały szans rówieśniczkom z innych szkół/ powiatów.  Poniżej wyniki.

Półfinał 1. SP 2 Mińsk Mazowiecki  7-1     SP  Stoczek
Półfinał 2. SP Dąbrowa   2-4  SP 5 Siedlce
Mecz o 3 miejsce. SP Stoczek   2-1  SP  Dąbrowa
Finał. SP 2 Mińsk Mazowiecki   6-0  SP 5 Siedlce

Dziewczęta wystąpiły w składzie- Oliwia Związek, Urszula Rawska, Julia Kurek, Eliza Gałązka, Natalia Jańczak, Natalia Kuć, Zuzanna Obrębska, Anna Wojtaczka, Agata  Gumowska.                          Trener- p. Karol Wójcik

Jednocześnie informujemy, że nasza szkoła zakwalifikowała się na XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019, które odbędą się w Płocku w dniach 29-31.05

Wielka brawa i gratulacje!!

Poniżej galeria zdjęć i krótki filmik ukazujący „taniec radości”. Jak widać kadra się zmienia, ale bezcenny uśmiech na twarzach dziewcząt (i nie tylko) zostaje!