Opublikowano 29-10-2021 Dodał sp2mm

W piątek, 22 października, odbyły się eliminacje szkolne do VII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”. Dzieci z klas I-III rozwiązały test, w którym wykazały się wiedzą na temat przepisów ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa na drodze. Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie Karolina Tur z klasy 2c i Piotr Ługowski z klasy 3e. Kolejny etap odbył się w środę, 27 października. Tym razem zmagali się najlepsi z najlepszych. Uczniowie z Mińska Mazowieckiego i okolic przeprowadzili bardzo wyrównaną „walkę”, a w czasie przerwy wzięli udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy. Z dumą należy ogłosić, że Karolina Tur zdobyła w konkursie powiatowym 3 miejsce. Czujemy się bezpieczni i serdecznie gratulujemy naszym uczniom!

Agnieszka Mika