Opublikowano 05-11-2021 Dodał sp2mm

Biuro Rzecznika Praw Dziecka zaprasza uczniów klas 1-8 do udziału w konkursie na najciekawsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka.

Konkurs jest organizowany w związku z Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka obchodzonym corocznie 20 listopada.

Rowery, zestawy do darta, namioty, sprzęt do gry w badmintona i ping-ponga, piłki, koszulki sportowe, ale także czytniki e-booków i słuchawki bezprzewodowe… Takie są nagrody w tegorocznym konkursie Rzecznika Praw Dziecka na najlepsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka. Prace można tworzyć w dowolnej technice.

Każda szkoła może nadesłać maksymalnie 3 prace plastyczne autorstwa uczniów w każdej z kategorii wiekowych (najlepsze zdaniem osób oceniających prace na poziomie szkoły). Organizatorzy ustalili trzy kategorie wiekowe. Dwie dotyczą szkół podstawowych: kl. I-IV, kl. V-VIII, jedna przeznaczona jest dla szkół ponadpodstawowych. Prace będą oceniane osobno dla każdej kategorii wiekowej. Prace mogą być wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie.

Prace konkursowe proszę przekazywać do opiekunów Samorządu Uczniowskiego do dnia 26.11.2021r. :

1. Roksanay Ryzner,
  2. Malwiny Sobkowicz,