Opublikowano 07-03-2018 Dodał sp2mm

Wśród uczniów naszej szkoły znalazło się wielu ochotników pragnących zmierzyć się z trudną sztuką tworzenia komiksów. Aż trzydziestu wychowanków Dąbrówki odpowiedziało na zaproszenie wydawnictwa Mamania i wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Bibliotecznym „Narysuj komiks o Złym Kocurku”. Komisja konkursowa serdecznie gratuluje zaangażowania, pomysłów i zdolności autorom wszystkich prac.

Amatorów przygód Złego Kocurka zapraszamy do biblioteki. W naszej ofercie pojawiły się nowe tytuły z tej serii!!!

p. Agata Chodowiec