Opublikowano 10-10-2024 Dodał sp2mm

Kochany pamiętniczku, minął pierwszy miesiąc w mojej nowej szkole i przedszkolu! Zamieszkałem w gabinecie 120, na jego drzwiach jest napisane „psycholog”.
Poznałem dużo dzieci i ich maskotek (bo przyprowadzają je do mnie, żebyśmy mogli się poznać)! Najbardziej lubię chodzić do przedszkola i młodszych klas na zajęcia z panią psycholog. Dzieci pięknie opowiadają tam o emocjach i relacjach i świetnie się razem bawimy. Na szczęście Dzieciaki odwiedzają mnie też na przerwach, więc nigdy nie jestem samotny. Kiedy Uczniowie są w gabinecie psychologa, lubią bawić się zabawkami sensorycznymi, które pomagają się odstresować i opowiadają często jak mija im dzień, jak się czują, dzielą się swoimi radościami i czasem smutkami. Poznałem dzięki temu wiele różnych emocji! Pani psycholog mówiła, że wszystkie emocje są ważne i pomagają nam poznać nasze potrzeby. Mam tu w gabinecie też różne gry i książki, które przydają się na zajęciach indywidualnych i grupowych. Nie mogę się doczekać kolejnych spotkań, rozmów i zabaw z Dziećmi!
Tadzio

Maskotka Gołębia Tadzia wspiera nasza szkolną psycholożkę w prowadzeniu zajęć w ramach programu profilaktyczno-adaptacyjnego dla klas pierwszych i nie tylko 🙂 Gołąbek Tadzio został ulubieńcem wielu dzieci. Drodzy rodzice, wypatrujcie więcej wpisów Tadzia do pamiętniczka!

Materiał przygotowała Anna Klik