Opublikowano 13-11-2023 Dodał sp2mm

Dnia 6 i 8 listopada klasy 1-3 wybrały się do Kina Muza na multimedialną lekcję Twój głos brzmi znajomo, czyli podróż po świecie dubbingu”. Uczniowie dowiedzieli się czym tak naprawdę jest dubbing, mieli możliwość zobaczenia jak wygląda studio dubbingowe, po którym „oprowadziła” ich czołowa postać polskiego dubbingu, znany aktor – Jarosław Boberek. To właśnie on użyczył swojego głosu kultowemu królowi Julianowi z „Madagaskaru”. Dzieci miały też możliwość obejrzeć pracę aktorów dubbingowych, poćwiczyć swoją dykcję, nauczyć się śmiania jak Kaczor Donald, wziąć udział w quizie a także obejrzeć film pt. „Po prostu super”, który uczył nas, że „nie trzeba być superbohaterem żeby być super”. Tak naprawdę każdy z nas ma jakąś super moc, którą powinien w sobie pielęgnować.

Małgorzata Bogusz