Opublikowano 18-06-2024 Dodał sp2mm

6 czerwca mury Szkoły Podstawowej nr 2 wypełnił dźwięk poloneza, korytarze zapełniły się dostojnie ubraną młodzieżą, a w powietrzu czuć było zapach ekscytacji. Uczniowie klas ósmych wraz z rodzicami oraz zaproszonymi nauczycielami i dyrekcją spotkali się
na Balu Ósmoklasisty.

Po przemówieniu Pan Dyrektor wypowiedział magiczne słowa „Poloneza czas zacząć”
i korowód składający się z licznych par zatańczył taniec uznawany za najstarszy taniec narodowy- taniec tradycyjnie rozpoczynający bale. Choreografię do niego przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego, którym serdecznie dziękujemy. Było podniośle, ale też wesoło, no i oczywiście z poczęstunkiem.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balu.

Klasy ósme