Opublikowano 04-12-2023 Dodał sp2mm

Uczniowie i przedszkolaki z naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 wzięli udział w akcji Fundacji Pamięci Narodów „Serce za odwagę”. Inicjatywa polega na przygotowaniu kartek świątecznych i życzeń płynących prosto z serca dla weteranów II wojny światowej. W ten symboliczny sposób składamy podziękowania za wielką odwagę, tym, którzy walczyli o naszą wolność. To dzięki nim żyjemy w niepodległej Ojczyźnie.  Każdego roku, kilkaset szkół i przedszkoli w całej Polsce przygotowuje życzenia świąteczne w formie kart, które następnie z pomocą wolontariuszy trafiają do rąk weteranów i są dowodem, że nie zapominamy o naszych Bohaterach.

Koordynatorka  akcji: Renata Miszczak