Opublikowano 19-12-2023 Dodał sp2mm

W piątek, 8 grudnia, w ramach zajęć świetlicowych uczniowie klas pierwszych i drugich wybrali się z p. Agnieszką Świerzewską oraz z p. Martą Niedźwiedzką na zajęcia biblioteczne do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim. Zajęcia poprowadziła p. Teresa Dąbrowska, która na początku spotkania opowiedziała dzieciom o zasadach wypożyczania książek. Następnie uczniowie zostali zapoznani z różnymi gatunkami książek dla dzieci, od tych najnowszych do tych najstarszych. Podczas spotkania ogromną radość sprawiły uczniom zabawy oraz zagadki o tematyce świątecznej, w których to bardzo chętnie uczestniczyły. Natomiast największą niespodzianką dla świetliczaków był teatrzyk o św. Mikołaju, który wszyscy oglądali z ogromnym zaciekawieniem. Całe spotkanie przebiegało w bardzo ciepłej, miłej, a zarazem przedświątecznej atmosferze.

Uczniowie wdzięczni za ciekawie spędzony czas wręczyli Pani Teresie podziękowanie, za które w zamian otrzymały słodki upominek.

Marta Niedźwiedzka