Opublikowano 12-01-2022 Dodał sp2mm

Zapraszamy uczniów klas I – VIII do udziału w konkursie

„30. JUBILEUSZOWY FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY”
na pracę plastyczną o tematyce związanej z 30. jubileuszowym Finałem WOŚP.

Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę w formacie A4 wykonaną dowolną płaską techniką.

Prace w kopercie podpisanej hasłem „Konkurs plastyczny WOŚP” i opisane z tyłu za pomocą metryczki

Imię i nazwisko autora;

Wiek autora – kategoria wiekowa;

Imię i nazwisko opiekuna;

oraz nr telefonu

z załączonym oświadczeniem

należy składać do p. K. Abramowskiej lub p. W. Żytkowicz (klasy 4-8) oraz p. M. Sobkowicz (klasy 1-3) do 18.01.2022 r.

Opiekunowie SU przekażą prace organizatorom konkursu.

Szczegółowy regulamin wraz ze wzorem oświadczenia będzie dostępny na stronie internetowej szkoły. Prace niezgodne z regulaminem lub dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO WOŚP (1)

Oświadczenie (1) (1)