Konferencja Nie bądź obojętny…- o zdrowiu psychicznym i kryzysach emocjonalnych raz jeszcze - 22 luty 2024 r.

Zaproszenie -RODZICE uczniów

PROFILAKTYKA RAKA PIERSI W SPZOZ W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Serdecznie zapraszamy na wykonanie bezpłatnych badań mammografii w ramach programu profilaktyki raka piersi, obejmujących kobiety
w wieku 45-74 lat.

NA BADANIE NIE POTRZEBNE JEST SKIEROWANIE
Bezpłatną mammografię w ramach programu można wykonać, jeśli nie została ona wykonana w ciągu ostatnich dwóch lat.
Zapisy odbywają się:
- u Koordynatora POZ w Przychodni Lekarskiej ul. Kościuszki 9(szczegółowe informacje w rejestracji centralnej zlokalizowanej na I piętrze)
lub telefonicznie +48 887 035 434;
- w rejestracji Punktu przyjęć planowych Szpitala Powiatowego ul. Szpitalna 37, wejście główne do Szpitala lub telefonicznie
+ 48 25 506 52 12.
Na badanie należy zgłosić się do PRACOWNI MAMMOGRAFII przy ul. Szpitalnej 37 w Mińsku Mazowieckim
(główne wejście do Szpitala na parterze).
Badania wykonywane są w dniach:
WTOREK w godzinach 12.00 - 17.00
ŚRODA w godzinach 15.00 - 20.00
PIĄTEK w godzinach 8.15 - 11.00

bezpłatna mammografia - ulotka

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim

Nr rachunku bankowego 55 9226 0005 0000 0228 2000 0010

Terminy konsultacji dla rodziców i uczniów w roku szkolnym 2023/2024

Mińsk Mazowiecki 05.04.2019

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Przypominam,  że  pracownicy  Zespołu  Szkolno-Przedszkolnego  nr 1 w Mińsku Mazowieckim podjęli decyzję o przystąpieniu do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej pracowników oświaty. W związku z tym, że udział w strajku zapowiedziała większość nauczycieli, a strajk ma polegać na całkowitym powstrzymaniu się od obowiązków pracowniczych, Zespół w dniach od 8 kwietnia do odwołania będzie funkcjonował w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na fakt, że niedopuszczalne jest prowadzenie jakichkolwiek zajęć bez nadzoru upoważnionej do tego osoby, placówka nie będzie miała możliwości realizacji w tym czasie zadań edukacyjnych i opiekuńczo –wychowawczych.

W związku z powyższym bardzo proszę Państwa o wyrozumiałość i pomoc poprzez zorganizowanie w tym czasie opieki dla własnych dzieci.

Powyższa informacja została sporządzona zgodnie ze stanem wiedzy na dzień 5 kwietnia 2019r. O wszystkich zmianach w tym zakresie będą Państwo informowani na bieżąco.

Sławomir Domański

Dyrektor Zespołu

List Mazowieckiego Kuratora Oświaty dot. strajku nauczycieli.

list do rodziców strajk

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Informuję, że pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim podjęli decyzję o przystąpieniu do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej pracowników oświaty. W związku z tym, że udział w strajku zapowiedziała większość nauczycieli, a strajk ma polegać na całkowitym powstrzymaniu się od obowiązków pracowniczych, szkoła w dniach od 8 kwietnia 2019 r. do odwołania będzie funkcjonowała w ograniczonym zakresie.

Powyższa informacja została sporządzona zgodnie ze stanem wiedzy na dzień 3 kwietnia 2019 r. O wszystkich zmianach w tym zakresie będą Państwo informowani na bieżąco.

Sławomir Domański

Dyrektor Zespołu

Zmiany w organizacji pracy w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Mińsku Mazowieckim

w okresie rekolekcji wielkopostnych w dniach 12, 13 i 14 marca 2018 r.

• Świetlica szkolna będzie czynna od godziny 7.15 do godziny 17.00.
  • Obiady dla chętnych uczniów będą wydawane w godzinach 12.00- 13.00 (uczniowie uczęszczający na świetlicę zgłaszają chęć spożywania obiadów do wychowawców świetlicy, pozostali uczniowie do pani intendentki w terminie do środy 7 marca 2018 r.)
Ogłoszenie dla rodziców i uczniów klas VI

Dnia 15 marca 2018 r. o godz. 13.30 w sali gimnastycznej nr 1 odbędzie się losowanie klas, które od 1 września 2018 r. będą realizować obowiązek szkolny w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim.

Na spotkanie zapraszamy rodziców i uczniów klas VI.