Opublikowano 12-09-2022 Dodał sp2mm

Dzień dobry.

Poniższy link umożliwia samodzielne zawarcie ubezpieczenia on-line zgodnie z warunkami grupowego ubezpieczenia uczniów szkoły podstawowej (klasy 1-8) w ZSZ-P Nr 1.

Z oferty może skorzystać również personel szkoły.

Załączam również druki oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego dziecka za którego ubezpieczenie składka przekazywana jest wychowawcy.

Osoby które nie opłacają składki w szkole nie składają oświadczenia.

Rodzice mogą opłacić składkę także w biurze przy ulicy Warszawskiej 163 lok 21 (1-piętro).

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

Arkadiusz Bazan.

e-mail: arbo.mm@interia.pl