Opublikowano 21-04-2023 Dodał sp2mm

20 kwietnia klasa I c i II b i ich wychowawczynie Ewa Serafin, Renata Lubaszka wzięły udział w akcji „ Posadź z nami las” zorganizowanej przez Nadleśnictwo Mińsk Mazowiecki.

W Leśnictwie Mienia uczniowie wraz z leśniczym Dariuszem Rumakiem, podleśniczym Maciejem Poroskim, stażystami i praktykantami z Technikum Leśnego w Mińsku Mazowieckim sadzili młode sadzonki sosny. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, jak prawidłowo sadzić drzewa, a także porozmawiali z leśnikami na temat ich pracy. W nagrodę dzieci dostały kiełbaskę z grilla.

Renata Lubaszka