Opublikowano 14-11-2019 Dodał sp2mm

Od 1999 r. w październiku obchodzony jest Światowy Dzień Uśmiechu. Święto to wymyślił Harvey Ball, który w 1963 r. stworzył słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle. Członkowie Samorządu Uczniowskiego pod opieką p. Karoliny Abramowskiej postanowili uświetnić ten dzień rozdając w czasie przerw krótkie dowcipy. Sprawdzali też którzy uczniowie i nauczyciele nie tracą dobrej miny po zjedzeniu cytryny. Ci, którym się to udało otrzymali „uśmiechnięte” odznaki.

Karolina Abramowska