Opublikowano 21-06-2022 Dodał sp2mm

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzanie wakacyjnego czasu ze swoim dzieckiem? Oto ciekawa propozycja. Wspólnie z Centrum Rozwoju Lokalnego – organizatorem ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców ” zapraszamy do udziału w akcji . W ramach akcji w każdy wakacyjny piątek CRL będzie udostępniać w formie elektronicznej darmowe zadania i kolorowanki dla dzieci.

By zgłosić się do udziału w akcji należy wypełnić krótki formularz, do którego link zamieszczamy poniżej. W formularzu należy podać tylko swoje imię i adres e-mail, na który będą wysyłane materiały.

Link do formularza zapisu: https://bit.ly/Wakacje_z_Dzieci_Uczą_Rodziców

Pierwsza paczka z zadaniami będzie dostępna już 1 lipca.

Serdecznie zachęcamy do zapisywania się i korzystania z materiałów.

#WakacjeZDzieciUcząRodziców #DzieciUcząRodziców