Opublikowano 16-04-2018 Dodał sp2mm

Dyrekcja Zespołu Szkolno -Przedszkolnego nr 1  w Mińsku Mazowieckim oraz zespół nauczycieli języków obcych uprzejmie zapraszają uczniów szkół podstawowych  uczących się języków obcych: j. angielski, j. niemiecki, j .rosyjski, j. francuski, j. włoski oraz przedszkolaków do udziału w XIV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej dla Szkół Podstawowych i Przedszkoli , który odbędzie się dnia 8 czerwca 2018 roku o godz. 9.00  w Zespole Szkolno -Przedszkolnym nr 1 w Mińsku Mazowieckim.

Prosimy o zgłoszenie uczestników  (zał. 2) do udziału w festiwalu do 30 maja 2018 r.

Załączniki: