Opublikowano 22-11-2023 Dodał sp2mm

W środę 15 listopada 2023 roku uczniowie z klasy 4c wraz z Panią Anną Wiesner wzięli udział w warsztatach literackich, które odbyły się w Miejskim Domu Kultury w ramach 14 Festiwalu Piotra Skrzyneckiego.

Uczestnicy, pod czujnym okiem instruktora – p. Michała Zabłockiego, napisali wiersz „Kaczuszki”, do którego następna grupa z ZSP nr 1 skomponowała muzykę, a kolejna wyreżyserowała przedstawienie.

Zajęcia były bardzo interesujące i kreatywne, ale najważniejsze jest to, że uczniowie mogli zdobywać doświadczenie, pracując z tak znanym poetą i  autorem tekstów piosenek, jak Michał Zabłocki, który współpracował min. z: Grzegorzem Turnauem, Czesławem Mozilem, Kubą Badachem oraz zespołem „Dżem”.

Karolina Tur klasa 4C/ kółko dziennikarskie